Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 19.6.2018
Nepřítomné třídy0123456789
4.BAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkce
5.AAkceAkceAkce
8.AUkonUkonUkonUkonUkonUkonUkonUkonUkonUkon
8.BUkonUkonUkonUkonUkonUkonUkonUkonUkonUkon
Nepřítomní učitelé0123456789
Beňová Lenka-..--Ště----
Berchtoldová ZuzanaDuš-..
Dvořák Tomáš....Ci-..Hou--
Francová Velická Olga--Lu
Jáklová Anna-....Ci--....--
Joseph LeoKozKozKr....Kej........
Krátká Eva....
Lyachová Gabriela-DušDušDuš------
Mazurová Iva-ČechMichPře-..----
Smlsalová Kateřina-....KohDušČech-Foj---
Sýkorová Táňa-Sie..Sie------
Štěpánková MarieKej-Hou..
Změny v rozvrzích učitelů:
Benešová Karlapřed 1. hod dohled přízemí - HP
Beňová Lenka0.-8. hod Obecný pedagogický dohled
Cihlářová Lenka3. hodspojeno (Ja)TV7.B (Dív)(ZeČ)
3. hodsupl. (Dv)TV7.B (Chl)(ZeČ)za odpadlou
3. hododpadáD4.B
před 5., 6. hod dohled 2.patro - ČM
Čecháková Věra1. hodsupl. (Maz)M4.A(4.A)za odpadlou
4. hodsupl. (Sml)AJ1.A (S1)(2.A)přespočetná hod.
před 1., 2. hod dohled 3.patro - HP
Dušánková Jindřiška1. hodspojeno (Lya)NJ3.A (S1)(NJ)
2. hodspojeno (Lya)NJ3.A (S2)(NJ)
3. hodspojeno (Sml)AJ2.A (S1)(1.A)
3. hodsupl. (Lya)AJ2.A (S2)(1.A)za odpadlou
4. hodsupl. (Ber)D3.A(IAT)za odpadlou
4. hododpadáNJ5.A (S2)
Fojtů Hana6. hodsupl. (Sml)AJ3.B (S2)(Ze)přespočetná hod.
Francová Velická Olgapřed 6. hod dohled 2.patro - HP
Housková Ingrid6. hodpohotovost ČM
6. hododpadáNJ4.B (S2)
7. hodpohotovost ČM
před 6. hod dohled jídelna ČM
Jáklová Anna0.-8. hod Obecný pedagogický dohled
Kejmarová Sedláčková Zuzana2. hododpadáNJ4.B (S1)
5. hodpohotovost ČM
5. hododpadáNJ8.A (S1)
6. hodsupl. (Jo)AK5.B (S1)(8.B)za odpadlou
6. hododpadáNJ4.B (S1)
Kohoušek Michal2. hodpohotovost HP
před 3., 4. hod dohled 3.patro - HP
Kozáková Ludmila1. hodsupl. (Jo)AK7.B (S2)(6.B)za odpadlou
1. hododpadáSCh8.B (SCh)+
2. hodsupl. (Jo)AK7.B (S2)(6.B)za odpadlou
2. hododpadáSCh8.B (SCh)+
3. hododpadáSCh8.B (SCh)+
4. hododpadáCh4.B
před 6. hod dohled jídelna ČM
Krátká Eva3. hodpohotovost ČM
3. hododpadáSZSV8.B (SZsv)+
4. hododpadáSP8.A
7. hododpadáČJ4.B
před 5., 6. hod dohled přízemí - ČM
Ludmila Marek3. hodspojeno (Fra)VV1.A (S1)(VV)
Mazurová Iva0.-8. hod Obecný pedagogický dohled
Michlová Zdeňka2. hodspojeno (Maz)M6.A (S1)(2.A)
3. hodpohotovost HP
4. hododpadáNJ5.A (S1)
6. hodpohotovost HP
před 5. hod dohled pavilon A - HP
Přečková Marie3. hodsupl. (Maz)M6.A (S2)(Ze)za odpadlou
před 1., 2., 3. hod dohled 2.patro - HP
Siegelová Dana1. hodpohotovost ČM
1. hododpadáSInf8.B (SInf)+
2. hododpadáSInf8.B (SInf)+
3. hodsupl. (Sýk)AJ2.B (S1)(8.B)za odpadlou
3. hododpadáSInf8.B (SInf)+
Staněk Lubomírpřed 4. hod dohled 2.patro - HP
Štěpánková Marie4. hodspojeno (Be)TV1.B (Dív)(TvČ2)
Tesařík Davidpřed 2. hod dohled přízemí - HP
Vinohradník Luboš6. hododpadáTV8.B (chl)+
7. hododpadáTV8.B (chl)+
Zýková Zdeňka4. hododpadáAK8.B (S2)
5. hododpadáAK8.B (S2)
Změny v rozvrzích tříd:
1.A3. hodVVS1(VV)spojíLudmila Marek(Fra)
4. hodAJS1(2.A)suplujeČecháková Věra(Sml)
1.B4. hodTVDív(TvČ2)spojíŠtěpánková Marie(Be)
2.A3. hodAJS1(1.A)spojíDušánková Jindřiška(Sml)
3. hodAJS2(1.A)suplujeDušánková Jindřiška(Lya)
2.B3. hodAJS1(8.B)suplujeSiegelová Dana(Sýk)
3.A1. hodNJS1(NJ)spojíDušánková Jindřiška(Lya)
2. hodNJS2(NJ)spojíDušánková Jindřiška(Lya)
4. hodD(IAT)suplujeDušánková Jindřiška(Ber)
3.B6. hodAJS2(Ze)suplujeFojtů Hana(Sml)
4.A1. hodM(4.A)suplujeČecháková Věra(Maz)
4.B0.-9. hod akce třídy
5.A4.-6. hod akce třídy
5.B6. hodAKS1(8.B)suplujeKejmarová Sedláčková Zuzana(Jo)
6.A2. hodMS1(2.A)spojíMichlová Zdeňka(Maz)
3. hodMS2(Ze)suplujePřečková Marie(Maz)
6.B1. hodTVDívodpadá(Ja)
1. hodTVChlodpadá(Dv)
2. hodTVDívodpadá(Ja)
2. hodTVChlodpadá(Dv)
7.B1. hodAKS2(6.B)suplujeKozáková Ludmila(Jo)
2. hodAKS2(6.B)suplujeKozáková Ludmila(Jo)
3. hodTVDív(ZeČ)spojíCihlářová Lenka(Ja)
3. hodTVChl(ZeČ)suplujeCihlářová Lenka(Dv)
8.A0.-9. hod Ukončení studia
8.B0.-9. hod Ukončení studia