Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 17.12.2018
Nepřítomné třídy012345678
2.AAkceAkceAkce
3.AAkceAkce
5.BAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkceAkce
Nepřítomní učitelé012345678
Dittmayerová Ivana---
Dvořák Tomáš--Zýk..JaJa-Mich..
Kejmarová Sedláčková Zuzana-....------
Ludmila Marek......
Michlová ZdeňkaZýk..Fra
Schieblová Milada-TesDuš---CiKr-
Smlsalová Kateřina-..-
Sýkorová Táňa--LyaDemKoz-..--
Vinohradník Luboš---------
Místnosti mimo provoz012345678
BiAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Beňová Lenka6. hodnavíc SP1.B (S2)(BiČ)přespočetná hod.
8. hodnavíc PCPV6.B (S2)(BiČ)přespočetná hod.
před 8. hod dohled přízemí - ČM
Cihlářová Lenka5. hododpadáD5.B
6. hodsupl. (Sch)ČJ6.B(HvČ)za odpadlou
Čecháková Věra6. hodzměna ZSV7.A(Ze)
Demuth Milan1. hododpadáInf5.B (S2)
2. hododpadáInf5.B (S2)
3. hodsupl. (Sýk)AJ1.B (S2)(AJČ)za odpadlou
Dunovská Petra3. hododpadáM5.B
6. hodnavíc SP1.B (S1)(Lab)přespočetná hod.
8. hodnavíc PCPV6.B (S1)(Lab)přespočetná hod.
Dušánková Jindřiška2. hodsupl. (Sch)MedV7.A(8.A)za odpadlou
před 1., 2. hod dohled pavilon A - HP
Francová Velická Olga3. hodpohotovost HP
3. hododpadáHV2.A (S1)
4. hododpadáHV2.A (S1)
5. hododpadáHV2.A (S2)
před 2., 3., 6. hod dohled 1.patro - HP
Housková Ingridpřed 6. hod dohled 2.patro - ČM
Jáklová Anna4. hodspojeno (Dv)TV6.A (Chl)(TV)
5. hodspojeno (Dv)TV6.A (Chl)(TV)
Kopal Jiřípřed 6. hod dohled jídelna ČM
Kozáková Ludmila4. hodpohotovost ČM
4. hododpadáCh5.B
Krátká Eva7. hodsupl. (Sch)ČJ7.B(DěČ)za odpadlou
7. hododpadáČJ5.B
před 7. hod dohled přízemí - ČM
Ludmila Marekpřed 3. hod dohled pavilon A - HP
Lyachová Gabriela2. hodsupl. (Sýk)AJ3.B (S1)(DěČ)za odpadlou
6. hododpadáAJ5.B (S1)
Mazurová Iva3. hodnavíc M5.A(6.A)do úvazku
3. hododpadáM5.A (S1)zrušeno
4. hododpadáM5.A (S2)zrušeno
5. hodzměna M7.A(6.A)
před 3. hod dohled přízemí - HP
Michlová Zdeňka7. hodpohotovost HP
Mrázová Milenapřed 7. hod dohled 2.patro - ČM
Štěpánková Mariepřed 8. hod dohled přízemí - HP
před 1. hod dohled 2.patro - HP
Tesařík David1. hodsupl. (Sch)MedV4.B(AJ)za odpadlou
před 1. hod dohled 1.patro - HP
Vavřičková Alena3. hodzměna ČJ7.A(Ze)
před 2., 3. hod dohled 2.patro - HP
Zýková Zdeňka1. hodspojeno (Mich)AJ7.A (S1)(Ch)
1. hodzměna AJ7.A (S2)(Ch)
2. hodsupl. (Dv)Z2.A(Ze)za odpadlou
3. hododpadáAJ5.A (S2)zrušeno
4. hodnavíc AJ5.A(6.A)do úvazku
4. hododpadáAJ5.A (S1)zrušeno
Změny v rozvrzích tříd:
1.B3. hodAJS2(AJČ)suplujeDemuth Milan(Sýk)
6. hodSPS2(BiČ)navícBeňová Lenka
6. hodSPS1(Lab)navícDunovská Petra
2.A2. hodZ(Ze)suplujeZýková Zdeňka(Dv)
3.-5. hod akce třídy
3.A2.-3. hod akce třídy
3.B2. hodAJS1(DěČ)suplujeLyachová Gabriela(Sýk)
4.B1. hodMedV(AJ)suplujeTesařík David(Sch)
5.A3. hodM(6.A)navícMazurová Iva
3. hodMS1odpadá(Maz)
3. hodAJS2odpadá(Zýk)
4. hodAJ(6.A)navícZýková Zdeňka
4. hodMS2odpadá(Maz)
4. hodAJS1odpadá(Zýk)
8. hodTVChlodpadá(Dv)
5.B0.-8. hod akce třídy
6.A4. hodTVChl(TV)spojíJáklová Anna(Dv)
5. hodTVChl(TV)spojíJáklová Anna(Dv)
6.B6. hodČJ(HvČ)suplujeCihlářová Lenka(Sch)
8. hodPCPVS1(Lab)navícDunovská Petra
8. hodPCPVS2(BiČ)navícBeňová Lenka
7.A1. hodAJS1(Ch)spojíZýková Zdeňka(Mich)
1. hodAJS2(Ch)změnaZýková Zdeňka
2. hodMedV(8.A)suplujeDušánková Jindřiška(Sch)
3. hodČJ(Ze)změnaVavřičková Alena
5. hodM(6.A)změnaMazurová Iva
6. hodZSV(Ze)změnaČecháková Věra
7.B7. hodČJ(DěČ)suplujeKrátká Eva(Sch)
Pedagogický dohled u třídy:
2.A, 3.-5.hod - Ludmila Marek
3.A, 2.-3.hod - Michlová Zdeňka, Smlsalová Kateřina